Značkové boty

Přepnout do PC verze

Když se zeptáte golfisty na opravdovou značku v jeho světě, velmi pravděpodobně odpoví - Callaway. Ať již hraje golf dlouhodobě jako rekreační hráč, nedávno si teprve pořídil golfové vybavení pro začátečníky, nebo je naopak již profesionálním hráčem golfu a jeho hole, bag, oblečení či golfová obuv tomu odpovídají - značka Callaway Golf je celosvětově nejrozšířenější volbou, kterou mohl zvolit. 

Adidas Energy Boost - první testy revoluce

Zveřejněno v Adidas

Adidas v posledním únorovém týdnu představil novinku - technologii odpružení Energy Boost, která se má stát základem revoluce ve světě běhání. Revoluční energetická návratnost typická spíše pro závodní boty v kombinaci s pohodlím tlumivé obuvi i teplotní stálost chování nové podešve - to vše, stejně jako optimální obepnutí nohy novým materiálem Techfit použitém ve svršku obuvi, zní určitě zajímavě. Zkusili jsme zjistit, zda nejde jen o marketingový tah před nadcházející jarní sezónou.

Simply more...inovace i tradice - to je Lowa

Zveřejněno v Lowa

Pohled na historii velkých obuvnických značek s tradicí - jakou je například i německá firma Lowa z bavorského Jetzendorfu - má často řadu společných rysů. Patří k nim silná vůle, nezlomnost i schopnost znovu vstát po těžkých časech, stejně jako smysl pro inovaci či naopak tradiční rodinné hodnoty. Úspěšnost tohoto výrobce kvalitní outdoorové a skialpinistické obuvi staví na všech těchto atributech.

Synonymem pro tradici je pro mnoho z nás Velká Británie a její královská rodina. Naopak tradicí pro členy britské královské rodiny je mimo jiné i vztah k jedné z nejstarších obuvnických firem v Anglii - značce Tricker's. Tato společnost, původně založená již v roce 1829 ševcem Josephem Barltropem, vyrábí boty pro královské rodiny a celebrity již po celou řadu generací. A nejen pro ně.

Slovo, vyslovované všude stejně - Diesel

Zveřejněno v Diesel

Spojit to, co se vzájemně naučili - to se pokusili Renzo Rosso a jeho mentor Adriano Goldschmied v roce 1978 založením nové značky Diesel - podpořit italskou kreativitu opravdovým americkým marketingem a německým smyslem pro systematičnost a organizaci. V malé vesnici Molvena nedaleko severoitalského Breganze začala historie jednoho z dnes nejznámějších brandů produkujícího zdaleka už nejen pret-a-porter oblečení pro mladé. 

© znackove-boty.cz | Všechna práva vyhrazena.

Nahoru PC verze